+90 356 212 60 50     info@danabaslarmobilya.com.tr

Hata mesajı

Deprecated function: _menu_load_objects() (/var/www/html/danabaslar/httpdocs/yeni/includes/menu.inc dosyasının 579 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı

Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı olan İSMOB 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği(MOSDER)’in değerli destekleri ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 6 gün boyunca yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayacak olan İSMOB, yaklaşık 200 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en güzel örneklerini gözler önüne serecek.

"Türk Mobilyası" akımını yansıtan en özgün ürünleri görmek ve ülkelerinde satmak üzere 100'ü aşkın ülkeden gelen mobilya profesyonelleri ile satın alma yöneticileri için İSMOB büyük önem taşıyor. Tasarımı ve kalitesiyle farklı coğrafyalarda yoğun ilgi gören, işlevselliğiyle öne çıkan, özgün tasarım fikirleriyle hayat bulan mobilyaların sergilendiği İSMOB, Türk ve dünya mobilya sektörünün en büyük buluşma merkezi durumunda. Özgün çizgisiyle global ölçekte konumunu güçlendiren "Türk Mobilyası"nın sergilendiği fuar, tasarım zirvesine dönüşüyor, "Türk Mobilyası"nın yakın coğrafya başta olmak üzere tüm dünyanın gözdesi olması nedeniyle ziyaretçi akınına uğruyor.